Důležité info

Přesun stránek proběhl z : http://knizkyhezkycesky.blog.cz/

Archangels Shadow

Archangels Shadow = Archandělův Stín  • Série: Guild Hunter
  • Kniha: 7. Archangels Shadow
  • Autor: Nalini Singh
  • Hodnocení Goodreads: 4,29
  • Počet kapitol:

Anotace

Těsně po skončení nemilosrdné války se Archanděl Raphael a jeho družka, lovkyně Elena, potýkají s ošidnými změnami v politických názorech archandělů i s lidem zpustošeného, ale nezlomného města. Tou poslední věcí, kterou New York potřebuje je další smrt. Obzvlášť pak smrt, která s sebou nese strašidelný podpis šíleného, nepřátelského archanděla, který by vůbec neměl chodit po zemském povrchu.  

Tohle pronásledování musí být provedeno lstivě a bez povšimnutí. Musejí se ho zhostit ti, kteří se dokáží stát stínem...

Ashwini je velmi zkušenou stopařkou a zároveň ženou se schopností cítit tajemství těch, kterých se dotkne. A přesto existuje jeden muž, kterého zná až moc dobře, aniž by se musela dotknout jeho kůže: Janvier, nebezpečně přitažlivý, Cajunský upír, který ji fascinuje a zároveň rozlicuje už celá léta. Během stopování nemilosrdného vraha se jejich flirtující hrátky na kočku a myš změní v daleko hlubší city. A tentokrát je to Ashino tajemství, které by je mohlo oba zničit.Žádné komentáře:

Okomentovat