Důležité info

Přesun stránek proběhl z : http://knizkyhezkycesky.blog.cz/

rok 2016

Ahoj Všichni :),

doufám, že se Vám podařilo do roku 2016 vkročit pravou nohou, a že nás v něm čekají jen samá pozitiva. Vložila jsem na blog nejnovější příspěvek (povídku Trénink se zbraněmi), tak doufám, že se bude líbit. Další překládání zatím nechystám - dostala jsem k narozeninám úchvatné štěňátko, které ale navzdory své (prozatímní) velikosti umí doma udělat neskutečná překvapení... Takže si asi dokážete představit, kam se poděl můj volný čas :)

Mějte se hezky
NELA

21 komentářů:

 1. Krásný Nový rok Nelo, a se štěnátkem mnoho příjemných zážitků i když pro nás by bylo lepší, další tvůj nádherný překlad:-)

  OdpovědětSmazat
 2. Knihomolka.36515. ledna 2016 19:49

  Úspěšný Nový rok a hodně úsměvných zážitků se štěňátkem :)

  My tvoji věrní budeme trpělivě čekat
  až si uděláš čas na překlad :p

  OdpovědětSmazat
 3. Tobě také krásný Nový rok a těším se až budeš mít volněji a nám závislým pridáš alespoň malý kousek ze světa andělů, Míša

  OdpovědětSmazat
 4. Taky Ti přeji šťastný Nový rok. Se štěňátkem si užiješ nejen spousty zábavy, ale dokáže i pěkně potrápit. Jenže to k tomu patří. Užívej si a my, závislačky na Tvých překladech, budeme zatím trpělivě čekat, až se k nám zase občas vrátíš s nějakou tou archandělí kapitolkou a budeme Ti vděčné.

  OdpovědětSmazat
 5. Prajem Ti všetko dobré V novom roku, veľa trpezlivosti A radosti so šteniatkom no A nám zavyslackam taktiež trošku trpezlivosti :)

  OdpovědětSmazat
 6. Přeji Ti vše dobré v novém roce. Ať se Ti splní všechna tajná přání. Hodně pohody a radosti s Tvým novým čtvernohým společníkem. A doufám, že se k nám vrátíš s novým překladem.

  OdpovědětSmazat
 7. Ahoj Nelo. Copak dělá štěně? Asi Tě hodně zaměstnává. Já sem občas juknu, jestli jsi se nad námi náhodou nesmilovala a nezačala nám zase občas překládat nějakého toho archanděla. Ale štěně dá hodně práce, tak jsi asi s časem na štíru. Měj se moc hezky.

  OdpovědětSmazat
 8. ahojky, jsem na tom úplně stejně, také se tady dívám, jestli ti nevybylo trochu času a něco jsi nepřeložila, přeji krásné velikonoce

  OdpovědětSmazat
 9. Už aby bylo pokračování! :33

  OdpovědětSmazat
 10. Ahoj Nelo,
  také se chodím pravidelně dívat, zda něco nepřibylo. Čtu to, co jsi přeložila dokola, a těším se, že se ti chlupýšek stočí u nohou a my se budeme radovat z dalšího pokračování.
  Alena

  OdpovědětSmazat
 11. Ahojky, i já celý rok pravidelně nakukuji zda už jsi se nad námi slitovala a pokračuješ v překladu téhle úžasné série ;)

  OdpovědětSmazat
 12. Začínám se obávat, že další díl nebude :(

  OdpovědětSmazat
 13. Ahoj preji stastny novy rok a hodne zabavy s pesanem mam dva a vim co dokazi.Rada bych se pridala k zadostem o dalsi preklad moc se mi serie libi a bez tebe si dalsi knihy neprectem.

  OdpovědětSmazat
 14. Ahoj Nelo, jsem stejně jako ostatní velmi zvědavá jestli ještě budeš překládat. Moooc tě prosím, pokračuj ve své záslužné práci. My co neumíme ani slovo anglicky jsme zcela odkázáni na tvé překlady. Tato série je bezvadná. Snad nás potěšíš a brzy zase začneš s překladem.
  Díky Tweety

  OdpovědětSmazat
 15. Ahoj, prosím pokračuj v překladu!!!

  OdpovědětSmazat
 16. Ahoj prosim pokracuj v prekladu

  OdpovědětSmazat
 17. Zdravím, Nelo, chtěla jsem moc poděkovat za skvělé překlady této úžasné série a moc, moc prosím o další překlady!Děkuji, Věra

  OdpovědětSmazat
 18. Ahojky,já také stále sleduji stránky jestli něco nepřibylo a doufám v další překlady, tahle série je skvělá☺

  OdpovědětSmazat
 19. Děkuji mockrát za úžasné počtení. :-) Ellen a Raphael jsou úžasní a jsem zvědavá jak to mezi nimi bude dál. Budu moc doufat, že se k překladu zase vrátiš. Tvůj překlad je vážně kvalitní. :-)

  OdpovědětSmazat
 20. Asi už na nás zapomněla:(, ale naděje umírá poslední! <3

  OdpovědětSmazat
 21. Nelinko, kam jsi se poděla...?
  Děkuju za úžasné překlady, třeba se jednou dočkáme dalších..

  S.

  OdpovědětSmazat